رنگ کاری  کابینت ، رنگ کاری درب ، دکوراسیون و . . . 

I

IMG_20161112_231755

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری کابینت ، پولیش کاری کابینت ، رنگ کردن کابینت با سیلر و کیلر ، طراحی و ساخت کابینت ، رنگ کاری کابینت با پلی اورتان و ……

رنگ کاری درب تمام چوب ، رنگ کاری درب hdf ، رنگ کاری درب mdf ، رنگ کاری درب hpl

انواع رنگ های ضد آب و ضد خش ( پلی اورتان و اپوکسی ) مخصوص چوپ.

رنگ های سیلر ، کیلر ، نیم پلی استر  و  تمام پلی استر ، پولیش با کیفیت عالی و ضمانت.

      

تلفن پاسخگو :   ۴۲ ۱۱ ۹۱۵ ۰۹۳۵ ، ۴۷ ۷۵ ۶۸۰ ۰۹۳۶ ، ۹۱۹ ۸۶ ۸۶ ۰۹۱۲

قبول رنگ کاری و تعمیرات کلیه مصنوعات چوبی.

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبل ،رنگ کاری درب ، رنگ کاری

کابینت ، رنگ کاری پلی اورتان ، سیلر و کیلر ، پولیش ، پلی استر و …

پلی استر ایستاده ، نیم پلی استر  و  تمام پلی استر (پولیش) با کیفیت عالی و ضمانت.

کارگاه مبل تی شین با بیش از بیست سال تجربه کاری در زمینه انواع رنگ کاری درب و دکوراسیون چوبی با به کارگیری بهتیرین مواد اولیه و ماهرترین پرسنل رنگ کاری در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد..

انجام ورق طلا و ورق نقره (طلا کوب)

انواع رنگ های ضد آب و ضد خش ( پلی اورتان و اپوکسی ) مخصوص چوپ.

ورق طلای ترک ، ورق طلای آلمانی ،ورق طلای ایتالیای

انواع رنگ های پلی اورتان

کیلر سوپر براق و نیمه براق و مات

ورق کاری روی دیوار ، مجسمه (چوبی و سفالی)

قبول رنگ کاری و تعمیرات کلیه ی مصنوعات چوبی،دکوراسیون،مبلمان،درب و …..

مبل ا مبلمان ا  خرید مبل ا فروش مبل ا مبل کلاسیک ا مبل راحتی ا مبل استیل ا میز ناهار خوری …. تی شین

طریقه رنگ آمیزی درب چوبی

رنگ آمیزی درب چوبی به دلایل مختلفی صورت میگیرد از جمله : خرابی درب ، از بین بردن معایب آن ، جلوگیری از نفوذ حشرات موذی و … اما موضوعی که بسیار مهم و قابل توجه می باشد  انتخاب رنگ مناسب و چگونگی رنگ آمیزی درب چوبی می باشد.
رنگ آمیزی درب های چوبی، بسته به نوع رنگ آمیزی انتخاب می‌شود برای مثال اگر چوبی که می‌خواهیم رنگ کنیم خوش نقش باشد و بخواهیم نقوش آن حفظ شود  باید از رنگ‌های روشن که زیر آن دیده می‌شود استفاده کرد و اگر بخواهیم چوبی که نقوش جالبی ندارد و بتونه هم شده است را رنگ کنیم باید از رنگ‌هایی استفاده کنیم که سطح کار  بپوشانند که زیر کار دیده نشود .توجه به نوع چیدمان ومعماری داخلی منزل برای رنگ آمیزی درب چوبی نیز حائز اهمیت می باشد. کاربرد رنگهای گرم و تند و فرمهای با برشهای تند و تیز باعث ایجاد آزار واذیت بصری در افراد می شوند  در فضاهای داخل منزل باید سعی شود تا از  رنگهای خیلی گرم به مقدار زیاد استفاده نشود. معمولاً برای چیدمان داخلی از رنگ های ملایم استفاده می شود. وقتی رنگهای سرد و گرم را درکنار هم قرار می دهیم این توازن  در دید بصری به خوبی نمایان می شود. به همین دلیل برای  از بین بردن فاصله  بین رنگهای گرم و سرد احتیاج به یک رابطی داریم تا احساس ملایم تری بوجود آید .

اعمال قبل از رنگ آمیزی درب های چوبی

بتونه کاری درب چوبی

ابتدا باید سطوح درب چوب را بتونه کاری کنیم . انتخاب بتونه مهم است و بستگی به نوع رنگی که استفاده می‌کنیم دارد . بتونه کاری سبب میشود تمام  ترک‌های سطحی  درب چوبی پر شود و سطحی صاف و هموار را بوجود آورد .

سنباده زنی درب چوبی

در این قسمت بتونه هایی که به چوب زده‌ایم را سنباده می‌زنیم تا به سطح چوب برسیم . دلیل این کار  در واقع هدف از سنباده زنی درب چوبی است که  روی سطح چوب بتونه‌ای باقی نماند ، چون باعث افزایش اندازه قطعه چوبی می‌شود .

رنگ زدن درب چوبی

رنگ آمیزی درب چوبی با  انواع وسایل ( قلمو ، پارچه پرزدار و … )  انجام می‌شود . این قسمت  باید به دقت انجام شود و نباید به یک قسمت آنقدر رنگ بزنیم که شرّه کند و در قسمتی کمتر رنگ بزنیم که زیر رنگ دیده شود . معمولاً رنگ را در دو نوع نوبت ( دو دست ) به قطعه چوب می‌زنند . دست اول برای رنگ‌آمیزی کلی کار و دست دوم نیز که به کل زده می‌شود کاستی‌های رنگ را در قسمت‌های مختلف برطرف می‌کند .

رنک گاری

رنک گاری

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری

رنگ کاری